קטגוריות
ראשי

8 שלבים למציאת הפרחים המושלמים לחתונה שלכם

אתם רוצים שהמראה הכללי של החתונה שלכם יעשה רושם – ובחירת הפרחים שלכם הם שחקן מפתח.

הם חלק ממראה הכלה, קישוט החתונה ואפילו חלק מעוגת החתונה. בחירת פרח החתונה הנכון היא אחד החלקים המרגשים ביותר בתכנון החתונה. אנו יודעים מאוד שכל כלה חולמת לקבל את הפרחים היפים ביותר ביום חתונתה, אך חשוב מאוד להבין שהם יקרים ולא כולם זהים או גדלים בכל צבע או פריחה בכל עונה.

הפרחים הנכונים, שתוכננו יפה על ידי חנות הפרחים המושלמת לחתונה, יכולים להעצים את האירוע כולו ולהיות חלק בלתי נשכח מהיום המיוחד שלכם. להלן מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את מה שהכי מתאים לכם:

1. קבעו את סגנון הפרחים שלכם

יש מסדרי פרחים המתמחים בעיצוב מרכזי, שופע ומקושט, בעוד שאחרים טובים יותר בסידורים מודרניים ומינימליסטיים. מצאו תמונות של זרים ופריטי מרכז שאתם אוהבים כדי שהם יוכלו להבין את הסגנון שלכם. כדאי גם שתכירו כמה ממונחי הפרחים הנפוצים ביותר, כך שתוכלו לדבר עם הספק באופן מקצועי.

 עם חנות הפרחים שלך.

2. מהו התקציב שלכם

העיצוב והפרחים צריכים להסתכם בכ -10 אחוז מהתקציב הכולל. אם אתם אוהבים פרחים  יקרים או רוצים סידור מפואר, עליכם לקחת בחשבון שזה ייעלה לכם יותר.

3. קבלו המלצות

כמו בכל המקצוענים לחתונה, אתם רוצה חנות פרחים שהיא אמינה, איכותית ונמצאת בטווח המחירים שלכם. עליכם למצוא מישהו שפתוח לרעיונות שלכם ושאתם מכבדים את טעמו. אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא את חנות הפרחים שלכם היא מפה לאוזן – בקשו המלצות מנשואים טריים שאתם מכיר, חפשו באינטרנט ועיינו במגזינים לחתונות. 

4. קבעו ראיון

עליכם להעסיק מישהו שאתם סומכים עליו כדי לקבל החלטות נכונות – מישהו שיודע אינסטינקטיבית מה ייראה טוב ביחד. קבעו פגישות עם מי שנמצא ברשימה שלכם כך שתוכלו להתחבר באופן אישי ולראות תיק עבודות שלהם.

בקשו מכל ספק להציע הצעה מפורטת לחתונה שלכם על סמך מה שסיפרתם להם על החזון והתקציב שלכם. אם דיברתם על רעיונות רבים ושונים, בקשם מהם להכין תרחיש "גבוה" והצעה מינימלית "נמוכה". אתם תמיד יכולים לערבב וליצור חבילה בינונית 

פרחים הם באמת לב החגיגה שלכם ויכולים ליצור את האווירה שאתם שואפים אליה: רומנטי, מודרני, גחמני, כפרי – הרשימה עוד ארוכה. כדי למצוא את הפרח שיצור את חזון יום החתונה שלכם, הקפידו לשאול את ספק הפרחים שלכם את השאלות האלה.