קטגוריות
ראשי

כיצד לבחור קייטרינג לחתונה

בחירה נכונה של קייטרינג לחתונה חשובה כל כך. ישנם שני דברים שהאורחים שלכם יזכרו: איכות האוכל והשירות. קייטרינג לחתונה טוב ומנוסה יכול להבטיח שלכולם יהיה את הזמן הטוב ביותר האפשרי בחתונה שלכם. 

להלן כמה דברים שצריך לחפש בשירות קייטרינג לחתונה שיכול להבטיח אירוע מוצלח.

עסקת חבילת מקום לחתונה

אם מקום החתונה שלכם מספק קייטרינג בעסקת חבילות החתונה שלו, יש לכם פחות מקום למשא ומתן. עם זאת, עדיין יש לכם כוח מיקוח מסוים. זכרו, תמיד יש מקום לנהל משא ומתן.שאלו בנימוס את הקייטרינג של מקום החתונה אילו תוספות עשויות להיכלל בעסקה.

אם מקום החתונה שלכם לא כולל קייטרינג, יהיו לכם אפשרויות רבות יותר. 

התקציב שלך

אל תשקלו אפילו לראיין קייטרינג לחתונה לפני שתבדקו את התקציב ואת רשימת האורחים שלכם. זה יאפשר למועמדים שלך להציע לך מספר אפשרויות לכל צלחת בטווח המחירים שלכם. עליכם לדעת גם את סוג הקייטרינג לחתונה שאתם זקוקים לו, למשל, ישיבה לעומת מזנון תשפיע על מחיר הארוחה.

תקשורת היא הכל

לאחר שזיהיתם רשימת מועמדים, השלב הבא הוא ליצור עמם קשר לקבלת הצעת מחיר ספציפית. למטרות השוואה, עליכם לקבל מספר רב של הצעות מחיר. זה עוזר גם להשוות מחירים לחתונה הספציפית שלך וגם עוזר לך לנהל משא ומתן על המחיר בשלב הבא בתהליך. אותם קייטרינג לחתונה שנמצאים בטווח המחירים שלך יכולים להשיב עם מידע נוסף.

טעמו את האוכל לפני שאתם חותמים על חוזה

לא כל חברות הקייטרינג לחתונות מספקות טעימות אוכל לפני שקיבלו חוזה חתום. השאלה היא, איך אתם יכולים לחתום על חוזה לפני שטעמתם מה הם מציעים? תמונות יפות לא מספיקות.

קבלו את לוח האירועים של הקייטרינג והשתתפו באחד או שניים מהאירועים שלהם.

הבינו את העלות לאדם

המחיר יהיה אחד המרכיבים החשובים ביותר בדיון שלכם עם קייטרינג לחתונה. קייטרינג בדרך כלל מדבר במונחים של "עלות לאדם". עם זאת, לא תמיד ברור מה כן ומה לא כלול במחיר הנקוב. שאלו את השאלות הנכונות כדי לאשר הכל. אחרת, אתה עלולים להיות מופתע בצורה לא נעימה מהמחיר הסופי.

מה אתם צריכים להבהיר:

האם השירות כלול במחיר שניתן?

האם יש חיוב בגין העברת המתאבנים?

איך הם מתמודדים עם אורחים נוספים?

מהם החיובים בגין הקמה וניקוי?

האם סודה, קפה ותה כלולים במחיר לאדם?

הפניות

לפני שתקבלו את ההחלטה הסופית שלכם, בקשו משני המתמודדים האחרונים לפחות שלוש הפניות. כשאתם מתקשרים להפניות, הקפידו לשאול מה יכול היה קייטרינג החתונה לעשות אחרת בכדי לשפר את האירוע.

כמו כן, בקשו התייחסות אחת בה נתקל קייטרינג החתונות בבעיות בלתי צפויות וכיצד נפתרה הבעיה.